• Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Geri Dönüşüm

Hakkımızda

                                    
        Firmamız 1986 yılında Meyaş Plastik ismiyle plastik polietilen boru üretimi yapmak üzere kuruldu. Plastik ambalaj üretimine 1994 yılında başlayan kuruluşumuzun adı bu tarihte “Gürpilsan Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.” olarak değişti. 1994 yılına kadar Anadolu Sanayi Sitesi’ndeki  fabrikasında üretimini sürdüren firmamız, şu an vatan Sanayi Sitesi’nde toplam 3000m2’lik bir alanda hizmet vermektedir.

     Bir aile şirketi olan firmamız, kullandığı hammaddeyi kendi tesislerinde geri  dönüşümlü ürünlerden elde ederek üretim maliyetlerini  en aza indirmeyi başarmıştır. Doğada atıl halde bulunan plastik atıkların tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla oluşturulan geri dönüşüm birimimiz, toplum menfaati için her türlü önlemi alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

    Geri  dönüşüm tesisleri arasında Türkiye genelinde ilk sıralarda yer alan geri dönüşüm granül hammadde tesisimiz, aylık 250.000kg kapasite ile üretim yapmaktadır. Firmamızın kendi kullanımı dışında , gelen talepler doğrultusunda plastik sektörüne de granül hammadde satışı yapılmaktadır.Geri  dönüşüm tesislerimizde granül  hammadde haline gelmiş ürünlerimiz, ambalaj birimlerimizde işlenerek mamul olarak üretilmektedir.

   1994 yılında yenilenen firmamız “Plastik - Ambalaj” sektöründe 25 yıllık deneyimiyle kalite ve güven ilkelerinden ödün vermeden her türlü alçak yoğunluk polietilen film ve hammadde, naylon torbalar, pazar poşetleri,  market alış veriş çantaları, ambalajlamada ve ev sanayi tipi çeşitli ebatta ve renkte hijyenik çöp torbaları, hastaneler için tıbbi atık torbaları ve fide torbaları üretmektedir. Ambalaj ürünleri birimimizin aylık kapasitesi geri dönüşümlü  ürünler  için 200.000kg, orijinal ürünler için ise 100.000kg’dır.

    Birimlerimizde sürekli kapasite artırımı yapılmakta olup, verimlilik seviyesinin %90’lar dan aşağıya düşmemesi için gayret sarf edilmektedir. Firmamız, Türkiye genelinde bayilerimizde katkılarıyla, siparişi verilen ürünleri en kısa sürede teslim etmektedir. Bunun yanı sıra başta İngiltere  ve Hollanda olmak üzere bir çok Asya ve Avrupa ülkesine çeşitli ebatlarda çöp torbaları ve alışveriş poşetleri ihraç etmektedir.

    Firmamız çevre konusundaki özverili çalışmalarıyla kurumsal anlamda çevreciliği ilke edilen kuruluşlar arasında yerini almıştır. Kalitesinden taviz vermeyen  ve üretirken tüketicisini düşünen doğa dostu firmamız, üretmiş olduğu ürünlerin standartlara ve kaliteye uygunluğunu; almış olduğu TSE ve ISO  9001-2000 kalite yönetim sistemi belgeleriyle fiilen göstermektedir. 

astropay paykasa astropay paykasa otopay cashixir astropay pendik web tasarim

Gürpilsan İletişim

Adınız   :  
Mail Adresiniz   :  
Mesajınız   :  
    :  
guvenlik
Güvenlik Kodu   :  

Copyright © Gürpilsan. Tüm hakları saklıdır.